Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

masz pytanie zadzwoń

Rzetelna firma logo

Hurtownia toreb papierowych i innych opakowań: o firmie Alians

Alians to ceniona hurtownia opakowań z siedzibą w Sopocie, działająca od 15 lat na rynku krajowym. Idąc z duchem czasu i wymogiem spełnienia norm ekologicznych, staliśmy się ważnym w branży dystrybutorem ekologicznych toreb papierowych. Proponowane przez nas torby charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dużą wytrzymałością. Są dostępne w pełnej gamie rozmiarów i kolorów. Co więcej, na zamówienie naszych Klientów, wykonujemy na torbach zewnętrzne nadruki reklamowe, tworząc produkty współtworzące profesjonalny wizerunek firmy. Nasze główne atuty to profesjonalizm, solidna obsługa i atrakcyjne ceny za produkty dostosowane do Państwa potrzeb.

 

kolorowe torby

kolorowe torby jesienią

Szeroki wybór reklamówek i folii do pakowania

Reklamówki to wciąż najpopularniejszy artykuł do pakowania zakupów w sklepach, punktach gastronomicznych i hurtowniach spożywczych. W ofercie mamy klasyczne, cienkie reklamówki (tzw. zrywki), podlegające biodegradacji (norma HDPE). Zaletą produktów wykonanych z biodegradowalnego plastiku jest to, że mogą być wykorzystywane wielokrotnie.

 

Nieraz stają Państwo przed wyborem odpowiedniego zabezpieczenia i ochrony jakichś przedmiotów bądź urządzeń, np. na czas transportu. Podstawowym środkiem o takim przeznaczeniu jest folia. W tym zakresie oferujemy praktyczne i bardzo popularne torebki strunowe, chroniące zapakowane artykuły przed zabrudzeniem i wilgocią. Uzupełnieniem naszej oferty, starannie dobranej z myślą o wysyłce i transporcie towarów, są samoprzylepne etykiety na rolce oraz mocne taśmy pakowe

Choć funkcjonujemy na rynku przede wszystkim jako hurtownia opakowań i artykułów ułatwiających pakowanie, to w naszym asortymencie znajduje się także szereg profesjonalnych środków chemii gospodarczej. Oferujemy produkty wysokiej jakości, dzięki którym możliwe jest utrzymanie czystości nie tylko w domu, lecz także biurze i każdym innym miejscu pracy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące asortymentu, zachęcamy do skontaktowania się z nami.