Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

masz pytanie zadzwoń

Rzetelna firma logo

Reklamówki z nadrukiem lub logo firmy

Jedną z naszych specjalności jest druk na torbach papierowych. Reklamówki z nadrukiem są nie tylko estetyczne, ale stanowią także świetny gadżet reklamowy. Dobry projekt i wysoka jakość wykonania to nasze priorytety. Jeśli potrzebują Państwo materiałów na konferencję, zachęcamy do współpracy.

 

Nadruki na torbach – idealny nośnik reklamy

Torba z logo i nazwą firmy to niezastąpione narzędzie reklamowe na:

  • targach,
  • konferencjach,
  • sympozjach,
  • innych wydarzeniach biznesowych.

 

nadruki

Torby z nadrukiem warto zamówić właśnie u nas, ponieważ jako doświadczony sprzedawca opakowań wiemy, które torby papierowe są najbardziej wytrzymałe i prezentują się naprawdę efektownie. W połączeniu z wysoką jakością nadruku tworzą niepowtarzalny firmowy gadżet i pomagają budować świadomość Państwa marki. W zależności od potrzeb Klienta wykonujemy nadruk na reklamówkach z logo techniką cyfrową lub offsetową. Drukujemy na opakowaniach dowolnej wielkości ze wzmocnionym dnem i różnokolorowymi uchwytami. Na Państwa życzenie możemy umieścić grafikę na torbie laminowanej lub uszlachetnionej błyszczącym lub matowym lakierem. Powierzając nam przygotowanie reklamówek z nadrukiem, mogą być Państwo pewni, że w Wasze ręce trafią artykuły najwyższej jakości.